Hakkımızda

 Enfes tatların bulunduğu Türk mutfağına özgü yiyecek çeşitlerin tadına dilediğiniz gibi bakabilir, sizlere sunduğu rahat ve sakin ortam içerisinde günün stresini üzerinizden kolayca atabilirsiniz. Sizler de sunduğumuz fırsatlardan yararlanmak ve memnun kalacağınız bir hizmeti deneyimlemek istiyorsanız şubemizi kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

 

Geniş yelpazeye sahip menüsünde kahvaltılık çeşitlerinin yanı sıra tereyağlı tavuk, kebap çeşitleri, tavuk şiş ve buna benzer daha birçok farklı lezzet burundan restoranımız sizler ile buluşmaya ve hizmetini göstermeye can atıyor. Bunun ile birlikte sunmakta olduğumuz alo sipariş hizmeti ile de dilediğiniz yerde tatlarımızdan yararlanma olasılığını da sizler ile paylaşıyoruz. Numaramız yolu ile bize kolayca ulaşabilir ve istediğiniz lezzeti dilerseniz kapınıza kadar hızlı ve güvenilir ulaşım hizmetimiz sayesinde getirebilirsiniz.

 

Mersin restoran sektöründe size sunduğumuz geniş hizmet ağı ve memnun kalacağınız servislerimiz ile isim edinmeye çalışan işletmemiz Tarsus Kır Bahçesi Restoran olarak sizleri heyecan ile şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sizler ile paylaştığımız iletişim numarası yolu ile ulaşabilir ve sahip olduğunuz her sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Izgara Çeşitleri

Tavuk, et Izgara; Enfes tavuk ve et ızgaramızı denediniz mi? &nb

Tatlı Çeşitleri

Olsa da yesek dediğiniz tatlı çeşitlerimiz parmaklarınızı yedirecek tatlı ç

Kebap Çeşitleri

Olsa da yesek dediğiniz kebap çeşitlerimiz parmaklarınızı yedirecek kebap ç

Kahvaltı

Ailenizle birlikte doğayla iç içe mutlu bir kahvaltıya ne

Yorumlar